Katil Stalinin zaferi…

Yahya dasdelenAllah kimseyi siyaset uykusuna, yani KOMA-sına sokmasın. Öyle olunca da, dünyanın politika canbazları, mal bulmuş mağribi, köle olarak kullanacağı müstemlekeyi hazır lokma olarak sofrasında bularak, on yıllarca ve hatta yüz yıllarca sömürgeleştirirler. Devletler de insanlar gibi köle olmaya zamanla alışıyorlar. Güney Amerika, Afrika ve Sovyetlerde olduğu gibi, bir çok milletler yıllarca köleleştirilmedilermi? Esaret hayatı yaşamadılarmı? Her sabah interneti açmaya bin defa pişman olmaktayım. Muazzam bir ağlaşma ve sızlanma ile karşılaşmaktayım. Haksız yere işgal altında tutulan topraklarımız için, bebelerimizin ve hatta o zamanki anadan olan büyümüş nevelerimizin “ah vatanım” diye iniltilerini işitmek, bizim gibi ömrünü tamamlamak üzere olanları nerede ise vatan ızdırabının verdiyi kahırdan öldürecek duruma getirmiştir. Ben şahsen artık Türkiyede başıımı özgürce kaldırıp gezemiyorum… Bana nazı geçen dostlar resmen yüzüme karşı diyorlar ki , siz azerilerde hiçmi milli haysiyet ve şahsiyet kalmamış ki, dünyanın en zengin petrol devleti olmanıza rağmen, terörist beş paralık ermeniye esir olmuş ve topraklarınızı alamıyorsunuz… Sulh yolu ile alacağınız aptallığına devam ediyorsunuz… 25 yıldır bu akılsızlığa devam ediyorsunuz. Sizde hiçmi vatan sevgisi ve aşkı kalmamıştır.

Şunu da ifade etmek gerekir ki, Azerbaycanda olduğu gibi , Türkiyede de “bir millet iki devlet” palavrasına kimse inanmamaktadır. Söylenen şudur, madem ki, Türkiye dünyanın en güçlü kardeş devletidir, isterse bir saatta Erivanı işgal eder, azeri topraklarını da kurtarır. “Bunun adına siyaset sahtekarlığı denilir” ifadesini kullanmaktan çekinmiyorlar.

Son söz odur ki, 10 mayısta katil STAİNİN zaferini kutlayan vatan hainleri , insanlığın yüzkarası şerefsizler, hepinizin allah belasını versin.

Kahrolun, defolun ve çabuk Azerbaycanı terkedin!

Əlaqəli məqalələr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir

Back to top button