Siyasi soyguncular

Prof. Dr. Yahya Taşdelen

 Ankaradan “Xural”a yazır

 Hırsızlar, sovyet yeniden ihya oluyor. STALİNİSTLERİN, çar sevdalılarının gözü aydın olsun. 2o12 yılı, Moskova gizli kapitalistlerine güneş gibi doğacaktır. Yeni ÇAR PUTİN, sosyalizm ve kapitalizm siyasi kokteylile tekrar dünyanın süper devleti olarak, Amerikanın karşısına çıkacak ve çalıntı servetlere garanti vererek OBAMAnın yerine artık putinizm ekolü hakim olmaya başlıyacaktır.

Azerbaycan ve orta Asyadan Moskovaya sığınan  eski ve yeni MAZLUMLAR, çaldıkları servetlerini, iş alemine kanalize etmek imkanlarına ulaşacaklarına inanarak belki de bol-bol şampanya patlatacak, “Smirnov” votkası şemsiyesi altında ŞEYH ŞAMİL VE LEZGİNKA oynuyacaklardır.

Öteden beri kanının en küçük hücrelerine kadar PUTİN SEMPATİZANLARI olanlar artık rahat-rahat servetlerine servet katmanın sevincini gizlemiyeceklerdir. Daha şimdiden 2012 Putin iktidarı gerçekleşmeden, siyasal yaltakçılığı-dalkavukluğu en üst seviyelere çıkaracaklardır.

Bizim gizli PUTİNİSTLERİ tebrik ediyorum. Çalıntı servetlerni rahatlıkla Moskovaya transfer edebileceklerdir. Putin geliyor ya, onun gelişi bile bu siyasi vurguncu ve hırsızlar için bir bayram ve şölen olacaktır.

Aslında, bizim gözü açık SİVRİ ZEKALILAR bunun hesabını çok evvel yapmışlar ve Moskovaya sığınmışlar, hatta süper zengin devlet adamları PETERSBURG dahil  Moskova civarında yatırım yapmaya bile başlamışlardır.

Bu siyasi hırsızlara Allah akıl fikir ihsan eylesin, lekeli kepaze insanlar, işte bu dünyada böyle cehennem azabı çekerler. Farenin kedi önünde hayat mücadelesi vermesi gibi, vicdanı sulanmış, beyni AROFİYE – küçülmüş, namus mefhumu sıfırlanmış, bu insanların yapacakları başka pozisyon da kalmamıştır. PUTİNİZM ŞAKŞAKÇILARI, elinizi çabuk tutun, çünkü sahte iktidarınız devrilmek üzeredir.

“Xural” qəzeti,

il 9, sayı: 060 (469), 14 oktyabr 2011

Əlaqəli məqalələr

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir

Back to top button